Спочатку дiти та батьки вирушили в сквер бiля залiзничного вокзалу «Запорiжжя-2», де розташований поклонний хрест «В'язням i жертвам нацизму вiд православних запорiжцiв». Цей хрест був встановлений Запорiзькою єпархiєю на тому мiсцi, звiдки пiд час нiмецько-фашистської окупацiї було вивезено на примусовi роботи близько 160 тисяч мешканцiв нашого мiста.
Дiти поклали квiти до пiднiжжя хреста i разом з батьками помолилися за упокiй усiх безневинно вбитих i замучених у роки вiйни.
Далi екскурсiя продовжилася на Алеї Слави, де встановлено барельєф «Комбат», присвячений нашому спiввiтчизнику, жителю Запорiзької областi Олексiю Єрьоменку. Дiти дiзналися про подвиг героя, порiвняли зображення комбата на вiдомiй фотографiї Макса Альперта та на барельєфi, а також поклали квiти до пам'ятника. Вражаючим виявився той факт, що в нашому мiстi проживали син, онуки та правнуки героя. Можливо, i серед наших дiтей теж є правнуки героїв тiєї страшної вiйни, яка залишила незгладимий слiд у кожнiй нашiй родинi.
Вiчна пам'ять i вiчний спокiй усiм православним воїнам, трудiвникам i жертвам вiйни!
