З глибокою скорботою сприйняв звiстку про кончину монахинi Магдалини, насельницi Свято-Єлисаветинського монастиря, яка вiдiйшла до Господа на 90-му роцi життя.
Бiльше тридцяти рокiв вона несла монаший подвиг, ревно i смиренно виконуючи покладенi на неї послухи. Приблизно тридцять рокiв монахиня Магдалина трудилася просфорницею та служителькою вiвтаря, перебуваючи у неперервнiй молитвi та тихому служiннi Богу i Святiй Церквi. Її життя стало прикладом вiрностi монашому покликанню, терпiння та щирої любовi до Господа.
Висловлюю щирi спiвчуття настоятельцi — iгуменiї Неонiлi, сестрам Свято-Єлисаветинської обителi, а також усiм, хто знав i любив новопреставлену монахиню Магдалину.
Нехай упокоїть Всемилостивий Господь її душу в селiннях праведних, де немає нi хвороби, нi печалi, нi зiтхання, але життя вiчне.
Прошу возносити молитви за новопреставлену рабу Божу монахиню Магдалину.
З молитвою про упокiй,
+ЛУКА
МИТРОПОЛИТ ЗАПОРІЗЬКИЙ І МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ
