Вся громада Свято-Миколаївського храму з настоятелем отцем Андрієм і ієромонахом Артемієм вітаєм нашого шановного митрополита Запорізького і Мелітопольського Луку з днем Ангела, з побажаннями здоров’я і Божої благодаті.
Настоятель храму протоієрей Андрій Ільків з ієромонахом Артемієм Данильченко в пам’ять Всіх Святих привітали всіх прихожан Свято-Миколаївської церкви і запросили за святковий солодкий стіл з пирогами та рогаликами, та чаєм з самоварів. Всі віряни отримали гостинці, були дуже раді і вдячні своїм батюшкам,меценатам та цьому святкуванні.
Як вже повелося — гостинці — добрезні пироги та рогалики з повидлом, в котрий раз надіслали від ТОВ » Лідер» під керівництвом Кравчуна Олексія Степановича.
Отець Андрій побажав усім вірянам терпимості, миру і злагоди в душі і на землі, міцного здоров’я, пошани й добра від людей, сімейного благополуччя і Божого захисту. Хай Буде мир на землі з Божої милості!
Святкування дня Всіх Святих у Свято-Миколаївському храмі
Після Божественної воскресної літургії в Свято-Миколаївському храмі з благословення митрополита Запорізького і Мелітопольського Луки відбулося святкове богослужіння на честь усіх послідовників православної віри і привітання всіх прихожан храму з Днем Всіх Святих, з днем Ангела всіх, хто носить ім'я Святих. В день Собору Всіх Святих відбувається вшанування ікони Богородиці "Непорушна стіна" та вшанування пам'яті святителя Луки Кримського - лікаря, сповідника, архієпископа Луки.
![](https://hramzp.ua/wp-content/themes/eparhy/assets/i/telegram-logo.png)
Духовенство:
![]() |
Иеромонах Артемий (Данильченко)
|
![]() |
Протоиерей Андрей Илькив
|
![](https://hramzp.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_8208-660x440.jpg)
«Грех порабощает человека, праведность же делает его свободным»
21 июля 2024 года, в неделю 4-ю по Пятидесятнице, Высокопреосвященнейший Лука, митрополит Запорожский и Мелитопольский совершил Божественную литургию в храме в честь святого праведного Петра Калнышевского и произнёс проповедь.
![](https://hramzp.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_7990-660x440.jpg)
«Всё, что есть вокруг нас и всё, что в нас – это лишь только любовь Божья»
22 июля 2024 года, в седмицу 5-ю по Пятидесятнице, в день памяти преподобного Гавриила Афонского, Высокопреосвященнейший Лука, митрополит Запорожский и Мелитопольский совершил Божественную литургию иерейским чином в Свято-Иоанно-Богословском епархиальном храме.
![](https://hramzp.ua/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_2-660x440.jpg)
Поговорим по душам
28 июля 2024 года в 13:00 в на официальной странице Запорожской епархии УПЦ в Facebook Владыка приглашает всех желающих пообщаться в прямом эфире.