Вікова категорія до 7 років
1 місце — Катри-Левіна Ліора і Полєва Васіліса (Приватна студія Полєвої Олесі м. Запоріжжя);
2 місце — Дегтярьова Віка (Авторська студія «Мері Поппінс» м. Запоріжжя), Мосійченко Кирило (недільна школа «Радість моя» храму свв. Петра і Февронії Муромських м. Запоріжжя);
3 місце — Аднорал Єва (Енергодарська міжприхідська недільна школа), Клименко Євангеліна (Приватна студія Полєвої Олесі м. Запоріжжя), Барон Микита (недільна школа Ново-Свято-Успенського храму м. Запоріжжя), Єфіменко Артем (Приватна студія Полєвої Олесі м. Запоріжжя), Овчинников Даніїл (Мелітопольський навчально-виховний комплекс № 16).
Вікова категорія – 7-8 років
1 місце — Варіна Софія (Мелітопольський навчально-виховний комплекс № 16), Гуржий Денис (недільна школа «Радість моя» свв. Петра і Февронії Муромських м. Запоріжжя), Краснокутська Евеліна (гурток «Петриківський розпис» позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради), Махова Варвара (Запорізька дитяча школа мистецтв №1);
2 місце — Рашевська Ольга (Авторська студія «Мері Поппінс» м. Запоріжжя), Сахацька Злата (недільна школа «Радість моя» храму прп. Серафіма Саровського м. Мелітополь), Шийка Арсеній (недільна школа Ново-Свято-Успенського храму м. Запоріжжя);
3 місце — Бузька Ірина (студія образотворчого мистецтва «Народний художній колектив України» позашкільного навчального закладу «Міський палац дитячої та юнацької творчості» м. Запоріжжя), Семененко Софія (Авторська студія «Мері Поппінс» м. Запоріжжя), Сукач Лука (Приморський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Степногірської селищної ради Василівського району).
Вікова категорія – 9-10 років
1 місце — Даниленко Іван (Авторська студія «Мері Поппінс» м. Запоріжжя), Мороз Софія (студія образотворчого мистецтва «Народний художній колектив України» позашкільного навчального закладу «Міський палац дитячої та юнацької творчості» м. Запоріжжя), Казачкова Дарина і Цигипа Дар’я (гурток «Петриківський розпис» позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради);
2 місце — Безпалько Валерія (Приморський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Степногірської селищної ради Василівського району), Галантюк Олександр (Авторська студія «Мері Поппінс» м. Запоріжжя);
3 місце- Гнатюк Олександра (Енергодарська міжприхідська недільна школа), Горбенко Даніїл (недільна школа «Дзвіночки» Свято-Покровського храму м. Оріхів), Каурова Мирослава (студія образотворчого мистецтва «Народний художній колектив» позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради), Рибас Єлизавета (Запорізька дитяча музична школа №7).
Вікова категорія – 11-12 років
1 місце — Шельмина Ярослава і Полєщук Божена (гурток «Петриківський розпис» позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради Запорізької області);
2 місце — Баранецька Софія, Баранецька Євгенія, Подимська Аліса, Прокопенко Вікторія (гурток «Петриківський розпис» позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради), Белякова Анастасія (недільна школа Ново-Свято-Успенського храму м. Запоріжжя);
3 місце — Вишневська Марія (Мелітопольський навчально-виховний комплекс № 16), Дьякова Вероніка (Володимирівська філія Опорного закладу загальної середньої освіти Приазовський ліцей Приазовської селищної ради), Клементовський Микита (недільна школа «Радість моя» храму свв. Петра і Февронії Муромських м. Запоріжжя), Кузнецова Анна (недільна школа «Спас» храму св. рівноап. Ніни і Покрови Пресвятої Богородиці м. Запоріжжя), Краснобаєв Сергій (недільна школа Ново-Свято-Успенського храму м. Запоріжжя), Мойсеєнко Марія (недільна школа «Бджілки» Свято-Покровського архієрейського собору м. Запоріжжя), Стаєнна Анастасія (студія образотворчого мистецтва «Народний художній колектив» позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради), Іванова Мирослава (недільна школа «Андріївці» Свято-Андріївського кафедрального собору м. Запоріжжя).
Вікова категорія – 13-17 років
1 місце — Каменська Олександра і Нечитайло Анастасія (Мелітопольський навчально-виховний комплекс № 16), Строганова Марія, Цекова Варвара, Цигипа Вікторія (гурток «Петриківський розпис» позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради), Шкель Вероніка (Володимирівська філія Опорного закладу загальної середньої освіти Приазовський ліцей Приазовської селищної ради);
2 місце — Лазарик Владислава (недільна школа «Ковчег» храму св. апостола і євангеліста Іоанна Богослова м. Запоріжжя), Шулякова Анастасія (студія образотворчого мистецтва «Народний художній колектив України» позашкільного навчального закладу «Міський палац дитячої та юнацької творчості» м. Запоріжжя), Чорненька Катерина (недільна школа «Виноград» храму Казанської ікони Божої Матері с. Костянтинівка Мелітопольського р-ну);
3 місце — Кузнєцова Марія (Приватна студія Полєвої Олесі м. Запоріжжя), Христенко Ксенія і Устінова Тетяна (гурток «Петриківський розпис» позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради).
Подяки за творчі успіхи учнів та сприяння у проведенні фестивалю дитячо-юнацького малюнка «Краса Божого світу» у 2021 році оголошено:
Арсієнко Олена Леонідівна, керівник студії образотворчого мистецтва «Народний художній колектив України» позашкільного навчального закладу «Міський палац дитячої та юнацької творчості» м. Запоріжжя;
Байєр Ольга Миколаївна, керівник недільної школи «Андріївці» Свято-Андріївського кафедрального собору м. Запоріжжя;
Божко Надія Анатоліївна, вчитель початкових класів Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16 Мелітопольської міської ради;
Бондаренко Наталія Іванівна, керівник гуртка «Умілі ручки» ПНЗ ЦДДЮ Вознесенівського р-ну м. Запоріжжя;
Ведмедєва Катерина Владиславівна, керівник недільної школи «Бджілки» Свято-Покровського архієрейського собору м. Запоріжжя;
Верьовкіна Ірина Володимирівна, керівник недільної школи «Ковчег» храму св. апостола Іоанна Богослова м. Запоріжжя;
Вишневська Вікторія Аркадіївна, вчитель ОБМ Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16 Мелітопольської міської ради;
Гаркуша Наталія Володимирівна, керівник недільної школи «Древо життя» Свято-Георгіївського храму м. Запоріжжя;
Зайцева Тетяна Олександрівна, керівник авторської студії «Мері Поппінс» м. Запоріжжя;
Каліберда Лілія Євгенівна, вчитель української мови і літератури Бердянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад» № 1 «Мрія» Бердянської міської ради;
Карабанова Ольга Володимирівна, педагогу Центру розвитку «Анаель» м. Запоріжжя;
Карпуша Олена Семенівна, керівник недільної школи «Виноград» Казанської ікони Божої Матері с. Костянтинівка Мелітопольського р-ну;
Краснобаєва Олена Іванівна, педагог ізостудії недільної школи Ново-Свято-Успенського храму м. Запоріжжя;
Краснокутська Тетяна Федорівна, керівник гуртка «Петриківський розпис» позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради Запорізької області;
Мітсіс Анастасія Володимирівна, педагог Енергодарської міжприхідської недільної школи;
Омельченко Наталя Василівна, вчитель історії та ОХК Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16 Мелітопольської міської ради;
Павленко Ірина Іванівна, керівник недільної школи «Радість моя» храму прп. Серафіма Саровського м. Мелітополь;
Пачева Т.І., вчитель Володимирівської філії Опорного закладу загальної середньої освіти Приазовський ліцей Приазовської селищної ради Запорізької області;
Петренко Тетяна Вікторівна, керівник недільної школи «Дзвіночки» Свято-Покровського храму м. Оріхів;
Полєва Олеся Олександрівна, керівник приватної студії м. Запоріжжя;
Поліщук Наталія Петрівна, вчитель початкових класів Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16 Мелітопольської міської ради;
Пренко Ксенія Михайлівна, педагог ізостудії недільної школи Ново-Свято-Успенського храму м. Запоріжжя;
Сіра Галина Анатоліївна, директор Православного будинку «Надія» Запорізької єпархії УПЦ;
Сукач Світлана Олександрівна, вчитель образотворчого мистецтва Приморського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Степногірської селищної ради Василівського району;
Татаринова Алла Григорівна, керівник студії образотворчого мистецтва «Народний художній колектив» позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради;
Тимчишина Оксана Миколаївна, педагог Запорізької дитячої школи мистецтв №1;
Трайно Людмила Олександрівна, педагог Запорізької дитячої музичної школи №7.