Від імені Його Високопреосвященства та усіх небайдужих вірян отець Геннадій вручив їм теплі ковдри, придбані коштом православних запорожців, зібраним у рамах суспільно-церковного проекту єпархії «Любов милосердствує».
–Більше трьох місяців ми з чоловіком мешкаємо у місті Запоріжжі. Дуже боляче бачити, що сьогодні школу, в якій я сорок років пропрацювала вчителем англійської мови, зруйновано внаслідок обстрілів російських окупантів.
Відверто кажучи, коли ми звернулися до владики Луки з проханням про допомогу в придбанні теплих ковдр напередодні зими, я не була до кінця впевнена, що нас почують так швидко. Від усього серця щиро дякую владиці Луці, отцю Геннадію та всім небайдужим парафіянам Запорізької єпархії, які допомогли нам.
Сьогодні кожен з нас переживає скрутні часи і дуже добре, що ми, українці, незважаючи на тяжкі обставини, гуртуємося та підтримуємо одне одного заради нашої спільної мети – скорішої Перемоги та встановлення миру на нашій багатостраждальній землі, – розповіла Ніна Пода.
–Ніна Михайлівна та Петро Миколайович попросили про допомогу нашого архієрея митрополита Луку і відразу отримали її. «Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закона Христового», – каже нам апостол Павло. Сьогодні ці слова набули нового звучання та ще більшої ваги. Допомогати ближньому є найголовнішим завданням православного християнина. Саме завдяки добрим справам любові та допомоги ближньому ми свідчимо про свою віру та стаємо ближчими до Бога, – зазначив протоієрей Геннадій Єлін.
«Носіть тягарі один одного…»
23 жовтня, з благословення правлячого архієрея Запорізької єпархії УПЦ Високопреосвященнішого Луки, митрополита Запорізького і Мелітопольського, священник храму на честь святої рівноапостольної княгині Ольги протоієрей Геннадій Єлін зустрівся з подружжям - вимушеними переселенцями Петром та Ніною Подами з міста Пологи Запорізької області.
![](https://hramzp.ua/wp-content/themes/eparhy/assets/i/telegram-logo.png)
Храмы, монастыри:
![]() |
Храм в честь равноапостольной княгини Ольги , г. Запорожье
|
Духовенство:
![]() |
Протоиерей Геннадий Елин
|
![](https://hramzp.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_7990-660x440.jpg)
«Всё, что есть вокруг нас и всё, что в нас – это лишь только любовь Божья»
22 июля 2024 года, в седмицу 5-ю по Пятидесятнице, в день памяти преподобного Гавриила Афонского, Высокопреосвященнейший Лука, митрополит Запорожский и Мелитопольский совершил Божественную литургию иерейским чином в Свято-Иоанно-Богословском епархиальном храме.
![](https://hramzp.ua/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_2-660x440.jpg)
Поговорим по душам
28 июля 2024 года в 13:00 в на официальной странице Запорожской епархии УПЦ в Facebook Владыка приглашает всех желающих пообщаться в прямом эфире.
![](https://hramzp.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_8208-660x440.jpg)
«Грех порабощает человека, праведность же делает его свободным»
21 июля 2024 года, в неделю 4-ю по Пятидесятнице, Высокопреосвященнейший Лука, митрополит Запорожский и Мелитопольский совершил Божественную литургию в храме в честь святого праведного Петра Калнышевского и произнёс проповедь.