Вікова категорія до 7 років:
1 місце – Новіков Кирило (недільна школа «Радість моя» храму свв. благовірних князів Петра і Февронії Муромських м. Запоріжжя), Юрченко Марія (недільна школа Ново-Свято-Успенського храму м. Запоріжжя);
2 місце – Малєєва Марія (недільна школа «Радість моя» храму свв. благовірних князів Петра і Февронії Муромських м. Запоріжжя), Кухар Анастасія (недільна школа храму Святого Духа м. Запоріжжя);
3 місце – Когрушева Марія (недільна школа «Ковчег» храму св. апостола і євангеліста Іоанна Богослова м. Запоріжжя), Костенко Василиса (м. Полтава).
Вікова категорія 7-9 років:
1 місце – Кліщевська Марія (недільна школа «Радість моя» храму прп. Серафіма Саровського м. Мелітополь), Гуржий Денис (недільна школа «Радість моя» храму свв. благовірних князів Петра і Февронії Муромських м. Запоріжжя), Махова Варвара (недільна школа «Дивоцвіт» Свято-Володимирського храму м. Вільнянськ), Кухар Анна (недільна школа храму Святого Духа м. Запоріжжя);
2 місце – Павлик Марія (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103), Деміч Софія (недільна школа «Виноград» храму Казанської ікони Божої Матері с Костянтинівка Мелітопольського р-ну), Кулікова Олена (недільна школа «Ковчег» храму св. апостола і євангеліста Іоанна Богослова м. Запоріжжя);
3 місце – Іванченко Єгор (недільна школа «Ковчег» храму св. апостола і євангеліста Іоанна Богослова м. Запоріжжя), Родзиховська Апполінарія і Пшеничнікова Маргарита (недільна школа «Знамення» храму ікони Божої Матері «Знамення» с. Велика Знам’янка Кам’янсько-Дніпровського р-ну).
Вікова категорія 10-11 років:
1 місце – Турчин Матвій (недільна школа «Радість моя» храму прп. Серафіма Саровського м. Мелітополь), Кіндій Аріна (недільна школа «Дивоцвіт» Свято-Володимирського храму м. Вільнянськ);
2 місце – Миргородська Поліна (Енергодарська міжприхідська недільна школа);
3 місце – Павлик Антон (Енергодарська гімназія №5), Кавулич Олексій і Фролов Сергій (недільна школа «Георгіївці» Свято-Георгіївського храму м. Мелітополь), Гончаренко Ольга (недільна школа «Дивоцвіт» Свято-Володимирського храму м. Вільнянськ).
Вікова категорія 12-14 років:
1 місце – Малєєва Анастасія і Мосійченко Вікторія (недільна школа «Радість моя» храму свв. благовірних князів Петра і Февронії Муромських м. Запоріжжя);
2 місце – Дюкар Анастасія (недільна школа «Ковчег» храму св. апостола і євангеліста Іоанна Богослова м. Запоріжжя), Мосійченко Данило (недільна школа «Радість моя» храму свв. благовірних князів Петра і Февронії Муромських м. Запоріжжя);
3 місце – Четвертак Ілля і Горчарук Іван (Запорізький колегіум «Елінт»).
Вікова категорія 15-18 років:
1 місце – Яцутко Єгор (Запорізький національний університет);
2 місце – Єрємєєва Єва (Запорізький колегіум «Елінт»);
3 місце – Мазуренко Дар’я (Запорізький колегіум «Елінт»).
Подяку за творчі успіхи учнів отримали:
Бойченко Ксенія Юріївна, викладач Запорізької дитячої школи мистецтв №1;
Дюкар Юлія Леонідівна, педагог недільної школи «Ковчег» храму св. апостола Іоанна Богослова м. Запоріжжя;
Жукова Наталя Юріївна, педагог недільної школи «Радість моя» храму блгвв. кнн. Петра і Февронії Муромських м. Запоріжжя;
Липа Тетяна Леонідівна, керівник недільної школи «Знамення» храму ікони Божої Матері «Знамення» с. Велика Знам’янка Кам’янсько-Дніпровського р-ну;
Карпуша Олена Семенівна, керівник недільної школи «Виноград» Казанської ікони Божої Матері с. Костянтинівка Мелітопольського р-ну;
Кваша Людмила Володимирівна, вчитель зарубіжної літератури Запорізького колегіуму «Елінт»;
Махова Тетяна Вікторівна, керівник недільної школи «Дивоцвіт» Свято-Володимирського храму м. Вільнянськ;
Миленко Інна Миколаївна, викладач Запорізької дитячої школи мистецтв №1;
Подорожко Світлана Львівна, керівник недільної школи Ново-Свято-Успенського храму м. Запоріжжя;
Щербань Поліна Олександрівна, педагог Енергодарської міжприхідської недільної школи.
З виступами інших учасників можна ознайомитися тут